ZPŮSOB PLATBY

  

Platba v hotovosti na prodejně

►Platba v hotovosti při osobním odběru v naší kamenné prodejně - Palackého 187, Turnov. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 9:00 do 15:00 hodin.

►Při osobním vyzvednutí zboží na prodejně je dopravné ZDARMA!

 

Platba na dobírku

► Zboží zaplatíte dopravci při převzetí zásilky v hotovosti nebo platební kartou. Platba na dobírku je zpoplatněna částkou 50 Kč.

 

Platba platební kartou před odesláním zboží

► Zboží zaplatíte pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platbou přes platební bránu ComGate. Tato platební metoda je zdarma.

Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a Distribuce PZT, s.r.o. jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.

Platba převodem na účet před odesláním zboží

► Objednávku zaplatíte předem na základě námi zaslané výzvy k úhradě, kterou vám zašleme společně s potvrzením o přijetí vaší objednávky. Zboží vám bude odesláno, nebo bude připraveno k vyzvednutí, po naskladnění a zaplacení této výzvy. Tato platební metoda je zdarma.

 

Platba převodem na účet se splatností

► Zboží zaplatíte dle termínu splatnosti uvedeného na faktuře. Doporučujeme Vám uhradit doklad jeden den před uvedenou splatností. Tento druh platby je určen pouze pro velkoobchodní partnery.

Více informací o způsobu platby naleznete v sekci „Obchodní podmínky“ v kapitole „Platební podmínky“.

Informace o cenách za dopravné jsou uvedeny rovněž v sekci „Obchodní podmínky“ v kapitole „Náklady na dopravu“.