ZPŮSOB PLATBY

  

Platba v hotovosti na prodejně

►Platba v hotovosti při osobním odběru v naší kamenné prodejně - Palackého 187, Turnov. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 9:00 do 15:00 hodin.

►Při osobním vyzvednutí zboží na prodejně je dopravné ZDARMA!

 

Platba na dobírku

► Zboží zaplatíte dopravci při převzetí zásilky v hotovosti nebo platební kartou. Platba na dobírku je zpoplatněna částkou 50 Kč.

 

Platba platební kartou před odesláním zboží

► Zboží zaplatíte pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platbou přes platební bránu ComGate. Tato platební metoda je zdarma.

Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a Distribuce PZT, s.r.o. jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.

Platba převodem na účet před odesláním zboží

► Objednávku zaplatíte předem na základě námi zaslané výzvy k úhradě, kterou vám zašleme společně s potvrzením o přijetí vaší objednávky. Zboží vám bude odesláno, nebo bude připraveno k vyzvednutí, po naskladnění a zaplacení této výzvy. Tato platební metoda je zdarma.

Platba převodem na účet pomocí QR kódu před odesláním zboží

► Zboží zaplatíte pomocí unikátního QR kódu. Z QR kódu se načtou všechny důležité údaje a vy už pak platbu jen zkontrolujete a dokončíte. Platba je tak rychlejší a vy máte jistotu, že nedojte k překlepu. Tato platební metoda je zdarma. Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a Distribuce PZT, s.r.o. jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.

Platba převodem na účet pomocí zrychleného bankovního převodu před odesláním zboží

► Zboží zaplatíte ze svého bankovního účtu prostřednictvím elektronického bankovnictví. Jedná se o expresní bankovní převod, který už je předvyplněný. Vy ho pouze odsouhlasíte a autorizujete. Poplatky za expresní platbu se řídí ceníkem vaší banky. Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a Distribuce PZT, s.r.o. jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.

Platba pomocí Apple Pay před odesláním zboží

Zboží pohodlně zaplatíte z vaší digitální peněženky pomocí zařízení od firmy Apple. Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a Distribuce PZT, s.r.o. jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.

Platba pomocí Google Pay před odesláním zboží

Zboží zaplatíte pomocí tlačítka Google Pay, stačí být přihlášen ke svém Google účtu Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a Distribuce PZT, s.r.o. jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.

Platba pomocí Edenred Card před odesláním zboží

Zboží zaplatíte online pomocí benefitní karty EdenredVeškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a Distribuce PZT, s.r.o. jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.

Platba pomocí e-Ticket od Edenred

Zboží zaplatíte elektronickou poukázkou od firmy Edenred, kterou pošlete na email info(na)forcare(tecka)cz

Platba papírovými poukázkami Edenred (Edenred Multi, Edenred Medica, Edenred Compliments)

Zboží zaplatíte poukázkami od firmy Edenred, které pošlete jako cenné psaní (psaní je potřeba pojistit na hodnotu poukázek) na adresu Distribuce PZT, s.r.o., Palackého 187, 51101 Turnov. Po jejich přijetí vám bude zboží odesláno.

 

Platba převodem na účet se splatností

► Zboží zaplatíte dle termínu splatnosti uvedeného na faktuře. Doporučujeme Vám uhradit doklad jeden den před uvedenou splatností. Tento druh platby je určen pouze pro velkoobchodní partnery.

 

Více informací o způsobu platby naleznete v sekci „ Obchodní podmínky “ v kapitole „Platební podmínky“.

Informace o cenách za dopravné jsou uvedeny rovněž v sekci „ Obchodní podmínky “ v kapitole „Náklady na dopravu“.