O NÁS

 

Společnost DISTRIBUCE PZT, s. r. o. patří mezi spolehlivé partnery v oboru zdravotnictví již řadu let. Během své existence jsme získali výhradní zastoupení v rámci České republiky pro certifikovanou pracovní obuv Schu’zz pocházející z Francie spolu s italskou značkou Zanni zaměřující se především na péči o nohy. Chtěli jsme však naše portfolio rozšířit o poptávanou korkovou obuv, která by vyčnívala netradičním designem, pohodlností a variabilitou. Proto jsme v roce 2019 vytvořili vlastní značku obuvi FORcare, jejímž posláním je vnést do zdravého obouvání barevnost a rozmanitost. 

V současnosti FORcare nabízí dámské pantofle ve velikostech 36-42 a pánské/UNISEX modely ve velikostech 36-46. Jsme si vědomi, že velikost pánského chodidla nezačíná a zároveň dámského nekončí velikostí 42. A tak se snažíme pomoci těm, kteří vyčnívají z těchto stereotypních velikostních tabulek. Při tvorbě nových modelů vždy dbáme na přání a připomínky našich zákazníků a chceme, aby nabídka skutečně odrážela obraz poptávky. Proto u nás kromě bláznivých a častokrát vícebarevných potisků najdete i černou klasiku, která nikdy nevyjde z módy. 

„Vytváříme obuv, která vás baví!“

 Jaká je naše provozní doba?

Zákaznická linka +420 777 151 945 je k dispozici v pondělí až pátek od 9,00 do 15,00 hodin. Můžete také využít naši e-mailovou adresu info@forcare.cz.

 Kdy přijde nové zboží?

V polovině dubna 2023.

Jaký vliv má obuv na správné držení těla?

Nevhodně zvolená obuv může mít častokrát negativní vliv na správné držení těla a způsobovat bolesti zad. Jedním z řešení je obuv s patním lůžkem, která tyto potíže značně eliminuje.

 Snižuje vyměkčená stélka účinnost anatomického tvarování?

 Anatomické tvarování není vyměkčením nijak ovlivněno. Vyměkčená stélka navíc tlumí nárazy a otřesy při chůzi.

 Co je to antibakteriální materiál EVA?

 Jde o netoxický, recyklovatelný a odolný materiál vůči chloru a dalším chemikáliím. Zajišťuje lehkost, pohodlí a především trvanlivost. Lze ho neomezeně prát do 40 stupňů Celsia.

 

JSME VIDĚT

Článek na webovém portálu PrimaŽena

Pantofle FORcare jsou vhodné i jako módní doplněk na léto. Přečtěte si více ve zveřejněném květnovém článku: https://bit.ly/3MUrbsi

Produktový tip Glanc

V červnovém vydání časopisu Glanc jsme se byli zařazeni na 8 místo mezi doporučenými produkty.

Inzerce v časopisech pro ženy

Najdete nás v květnovém vydání časopisů Glanc, Perfect Woman a Estetika. Navíc jsme součástí i unikátního magazínu pro ženy podnikatelky: Business Woman.