O NÁS

 

Společnost DISTRIBUCE PZT, s. r. o. patří mezi spolehlivé partnery v oboru zdravotnictví již řadu let. Během své existence jsme získali výhradní zastoupení v rámci České republiky pro certifikovanou pracovní obuv Schu’zz pocházející z Francie spolu s italskou značkou Zanni zaměřující se především na péči o nohy. Chtěli jsme však naše portfolio rozšířit o poptávanou korkovou obuv, která by vyčnívala netradičním designem, pohodlností a variabilitou. Proto jsme v roce 2019 vytvořili vlastní značku obuvi FORcare, jejímž posláním je vnést do zdravého obouvání barevnost a rozmanitost. 

V současnosti FORcare nabízí dámské pantofle ve velikostech 36-42 a pánské/UNISEX modely ve velikostech 36-46. Jsme si vědomi, že velikost pánského chodidla nezačíná a zároveň dámského nekončí velikostí 42. A tak se snažíme pomoci těm, kteří vyčnívají z těchto stereotypních velikostních tabulek. Při tvorbě nových modelů vždy dbáme na přání a připomínky našich zákazníků a chceme, aby nabídka skutečně odrážela obraz poptávky. Proto u nás kromě bláznivých a častokrát vícebarevných potisků najdete i černou klasiku, která nikdy nevyjde z módy. 

„Vytváříme obuv, která vás baví!“

JSME VIDĚT

 

Článek na webovém portálu PrimaŽena

Pantofle FORcare jsou vhodné i jako módní doplněk na léto. Přečtěte si více ve zveřejněném květnovém článku: https://bit.ly/3MUrbsi

Produktový tip Glanc

V červnovém vydání časopisu Glanc jsme se byli zařazeni na 8 místo mezi doporučenými produkty.

Inzerce v časopisech pro ženy

Najdete nás v květnovém vydání časopisů Glanc, Perfect Woman a Estetika. Navíc jsme součástí i unikátního magazínu pro ženy podnikatelky: Business Woman.