VÝMĚNA ZBOŽÍ

  

Vážená zákaznice, vážený zákazníku,

poskytujeme vám možnost výměny zboží do 14 dní od převzetí zboží. Výměna bude ze strany prodejce realizována v případě, že je požadované zboží dostupné. Rozhodnete-li se pro výměnu zboží v této lhůtě, postupujte dle níže uvedených podmínek:

► Zboží na vlastní náklady zašlete zpět na naší adresuza následujících podmínek: zboží by mělo být v původním nepoškozeném obalu, nepoužité, nepoškozené a kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu, atd.). Ke zboží doporučujeme přiložit například originál dokladu o koupi nebo jeho kopii, či jiný doklad o uskutečněné koupi a vyplněný formulář Výměna zboží. Do formuláře nezapomeňte prosím uvést o jaké zboží přesně žádáte i s popisem jeho varianty (velikost, barva, levá/pravá, atd.).
► Zboží musí být odesláno v uvedené lhůtě zpět (určující je datum odeslání). Zboží, prosíme, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám (doporučeně neznamená na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejce přijímat).

ZBOŽÍ NEVRACEJTE PŘES ZÁSILKOVNU, ZBOŽÍ NEBUDEME VYZVEDÁVAT NA VÝDEJNÍCH MÍSTECH!

V  případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme bohužel moci akceptovat vaší žádost a zboží vám bude vráceno na vaše náklady zpět.

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám bude zboží vyměněno a zasláno na vaší adresu a to nejpozději do 14 dnů po fyzickém obdržení zboží. V případech kdy již požadované zboží není dostupné, a mohla by se tak prodloužit dodací doba, vás budeme kontaktovat.

Další informace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“.

Jestliže si nevíte rady, obraťte se na náš zákaznický servis, rádi vám vaše dotazy zodpovíme.